top of page

24 листопада 2017 року

     В рамках заходів до річниці Голодомору 1932-1933 років, у школі для учнів 1-4 класів  проведено годину спілкування «Втрачене дитинство», а для учнів 5-11 класів - Урок Скорботи і Пам’яті «Запалимо свічку». 24 листопада учні долучилися до заходу, проведеного сільським Будинком Культури.

21 листопада 2017 року

У нашій пам’яті вони назавжди залишились

 

     Три роки минає з початку доленосної події в історії України - Революції Гідності. Гідність і свобода - це плід багатовікових героїчних зусиль наших предків, яких ми повинні вшановувати і пам’ятати, бо це вони ціною власної крові здобували мир, волю нації і долю українському народу.

    Ці події в Україні сколихнули весь світ, не залишили байдужою жодної душі.

21 листопада учні та вчителі Новосеменівської загальноосвітньої школи зібрались, щоб у жалобі схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність, віддали своє життя за Україну, за наше майбутнє!

   Учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, також було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення. Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

   Долучилися учні та вчителі і до заходу, проведеного у сільському Будинку культури "Герої не вмирають".

10 жовтня 2017 року

    Живе патріотизм у юних дитячих серцях наших учнів. Свідченням цього був відкритий виховний захід «Не стидайся, то твоя Земля, не стидайся, то є Україна», що пройшов 10 жовтня у школі для учнів 2-9 класів.

    Захід підготували заступник директора з навчально-виховної роботи Макаєва Р.П. та вчитель історії Чигрин В.В. разом з учнями 5-9 класів.

    Багатоголосим відгомоном полинув у височінь Гімн України, який разом із артистами співали усі присутні.

    Раз-по-раз юні патріоти декламували вірші, співали пісень. Щиро, по-дитячому, тішилися перемогами та досягненнями українців, зізнавалися рідній Україні у відданій любові. Затамувавши подих слухали зізнання Богдана Ступки у любові до неньки-України. Із задоволенням діти взяли участь у інформаційному батлі «Унікальна Україна».

    Рефреном всього заходу була пісня Андрія Скрябіна «Не стидайся – то твоя земля».

    Схвилювала душу пісня «Українці» у виконанні Артема Пую, і на очі навернулися сльози, коли Влада Гончарова та Софія Капушева виконали пісню «Хай буде мир на Україні». Здавалося, душа завмерла та полинула в далечінь, туди, де діти потерпають від страждань.

    Словом, захід пройшов цікаво, насичено та вкотре переконав – у нашому краї ростуть діти, які всім серцем люблять Україну.

18 травня 2017 - День української вишиванки

 Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

bottom of page